Srpen 2013

Game

5. srpna 2013 v 21:58 | Ameli |  Slátaniny, aneb čistě smyšleno
Jednoho dne, roky zpět, jsem se rozhodla.
Je potřeba něco změnit, uskutečnit něco nového a udělat si radost.
Je potřeba se nějakým novým způsobem vyhrabat z těchhle dosavadních sraček a začít konečně žít.
Je potřeba uniknout od toho všeho a pomoci si.
Zapla jsem svůj starý počítač a začala jsem googlovat.
Hledala jsem hry, které by stály za to hrát. Něco co by bylo zajímavé a okořenilo mi to život.
Nic zvláštního jsem nenacházela, až jsem najednou objevila hru, kterou jsem vždy chtěla hrát, na téma, které mě vždycky fascinovalo a poslala jsem si registraci.
Jak šel čas, zapoměla jsem na den, kdy jsem chtěla něco změnit, zapoměla jsem na hru, zapoměla jsem na vše a utápěla jsem se nadále ve svém smutku, který byl nekonečný.
James mě opustil... tedy vlastně jsem ho opustila já, tím, že jsem se vyspala s jeho nejlepším kamarádem. I tak mi to ale zlomilo mé malé srdce a tato rána mě stravovala a brala mi chuť do normálního života.
Měsíce plynuly a nic se neměnilo k lepšímu.
Přeci jen, byl má osudová láska, někdo u koho ta rána jen tak nepřebolí. Věděla jsem ale, že kdybych se nevyspala s jeho kamarádem, ničili by jsme se dál tím odporným způsobem navzájem a brzy by to bylo horší než peklo. Musela jsem to udělat, odsuzujte mě jak chcete, ale musela jsem.

Ráno, jedno nudné ráno jsem si procházela emaily a narazila jsem na jeden, který mi jednou pro vždy změnil život. Narazila jsem na email, který se mi stal osudným a díky němu se změnil můj život od základů.